zadzwoń do nasZadzwoń do nas /22/ 646-71-01
pacjenci prywatni  +48 572 253 585

pn - śr 9-20 / czw 13 - 20 / pt  9-12

Zapisz się na wizytę

Odwiedź nas na  

Zapisz

Nasi lekarze

prof. Bolesław Samoliński /alergolog, laryngolog/

prof. Bolesław Samoliński

Prof. dr hab. med. alergolog, otolaryngolog, specjalista zdrowia publicznego. Prezydent Polskiego Towarzystwa Alergologicznego w latach 2012 - 2015, kierownik Zakładu Alergologii i Immunologii szpitala klinicznego przy ul. Banacha w Warszawie oraz Zakładu Profilaktyki Zagrożeń Środowiskowych i Alergologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ekspert w dziedzinie diagnostyki i leczenia alergii górnych dróg oddechowych, a także astmy oskrzelowej. Inicjator nowoczesnych terapii alergicznych nieżytów nosa, zapalenia zatok przynosowych, a przede wszystkim polipów nosa. Propagator immunoterapii jako przyczynowej metody leczenia uczuleń, z bardzo dużym doświadczeniem w tej dziedzinie. Znawca problematyki alergenów środowiskowych, szczególnie roztoczy kurzu domowego. Autor i współautor licznych publikacji i standardów diagnostyki i leczenia chorób alergicznych, przede wszystkim PoSLeNN (Polskie Standardy Leczenia Nieżytów Nosa).

Zapisz się na wizytę

prof. Jerzy Kruszewski /alergolog, internista/

prof. Jerzy Kruszewski

Profesor dr hab. med., alergolog, internista, lekarz praktyk. Krajowy konsultant w dziedzinie alergologii przez 12 lat, kierownik Kliniki Chorób Infekcyjnych i Alergologii Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. Ekspert w dziedzinie astmy, alergii dróg oddechowych, alergii na pokarmy i leki, pokrzywek, anafilaksji. Autor licznych publikacji i standardów dotyczących diagnostyki i leczenia chorób uczuleniowych, stosowania leków przeciwhistaminowych, postępowania w anafilaksji.

Zapisz się na wizytę [obecnie  tylko  teleporady]

prof. Marek Kulus /alergolog, pediatra, pulmonolog/

prof. Marek Kulus

Profesor dr hab. med., alergolog, pediatra, pulmonolog, Prezydent Polskiego Towarzystwa Alergologicznego w latach 2018 - 2021, kierownik Kliniki Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie. Ekspert w zakresie diagnostyki i leczenia przewlekłych chorób układu oddechowego u dzieci, szczególnie o podłożu alergicznym, zwłaszcza astmy wczesnodziecięcej, a także innych schorzeń jak alergia pokarmowa, atopowe zapalenie skóry. Konsultant wojewódzki na Mazowszu w dziedzinie alergologii, autor licznych publikacji i współautor standardów w dziedzinie alergologii dziecięcej.

Zapisz się na wizytę [obecnie  tylko  teleporady]

lek. med. Anna Nowicka /pediatra, alergolog/

Pediatra, alergolog, lekarz z wieloletnim doświadczeniem kierowania pediatrycznym oddziałem szpitalnym oraz opieki ambulatoryjnej nad dziećmi. Wyróżniona przez Ministra Zdrowia za najlepszy wynik z egzaminu specjalizacyjnego z alergologii w 2011 roku. Uczestniczyła w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach, łącznie ze stażem w oddziale pediatrii szpitala specjalistycznego Chateaoroux we Francji. Zajmuje się profilaktyką , diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych, zwłaszcza u dzieci: atopowego zapalenia skóry, alergii pokarmowej, astmy, prowadzeniem odczulania. Autorka publikacji z zakresu alergologii.

Zapisz się na wizytę

Dr hab. n. med. Adam J. Sybilski /alergolog, pediatra/

dr hab. n. med. Adam Sybilski

Dr hab. n. med. Adam J. Sybilski jest alergologiem i specjalistą pediatrą, doświadczonym klinicystą. Od 25 lat związany z Kliniką Chorób Dziecięcych i Noworodkowych z Centrum Alergologii CSK MSWiA w Warszawie. Od 2008 roku pełni funkcję kierownika Kliniki. Jednocześnie od 14 lat zajmuje się alergologią.

Od 15 lat jest pracownikiem naukowym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie jest uznanym wykładowcą i nauczycielem akademickim. Autor ponad 180 publikacji z dziedziny alergologii i pediatrii oraz kilku rozdziałów w książkach. W 2018 roku wydał monografię „Choroby alergiczne u dzieci” przeznaczoną dla pediatrów i lekarzy rodzinnych. Członek Zarządu Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Zapisz się na wizytę [obecnie  tylko  teleporady]

lek.med. Katarzyna Jankiewicz /alergolog, internista, pulmonolog

lek. med. Katarzyna Jankiewicz

Alergolog, pulmonolog, internista. Jest lekarzem z dużym doświadczeniem w zakresie lecznictwa szpitalnego -m.in. w oddziale Chorób Płuc w Otwocku oraz Poradni Alergologicznej Szpitala Klinicznego przy ul. Banacha w Warszawie. Ma wieloletnią praktykę w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej. Oprócz leczenia alergii specjalizuje się w leczeniu chorób płuc i oskrzeli, przede wszystkim kaszlu, duszności, astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, a także chorób infekcyjnych układu oddechowego. Ma duże doświadczenie w odczulaniu alergii. Przyjmuje dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Zapisz się na wizytę

dr n. med. Krzysztof Kłos /alergolog, internista/

dr. n. med. Krzysztof Kłos

Doktor nauk medycznych, internista, specjalista higieny i epidemiologii. Od początku kariery lekarskiej związany jest z alergologią. Wieloletni pracownik Kliniki Chorób Infekcyjnych i Alergologii Wojskowego Instytutu Medycznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu astmy, pokrzywek oraz w odczulaniu. Stopień doktora nauk medycznych uzyskał na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej terapii alergii za pomocą leków przeciwhistaminowych . Szkolił się w kraju i za granicą na licznych kursach i konferencjach.

Zapisz się na wizytę [obecnie  tylko  teleporady]

dr n. med. Jadwiga Rychlicka /alergolog, pulmonolog, internista/

 

Alergolog, pulmonolog, internista. Jest lekarzem z dużym doświadczeniem w zakresie lecznictwa szpitalnego - m.in. w oddziale Chorób Płuc w Otwocku, Szpitalu MSWiA w Warszawie oraz Poradni Alergologicznej. Mam wieloletnią praktykę w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej. Oprócz leczenia alergii specjalizuje się w leczeniu chorób płuc i oskrzeli, przede wszystkim kaszlu, duszności, astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, a także chorób infekcyjnych układu oddechowego. Ma duże doświadczenie w odczulaniu alergii. Przyjmuje dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Zapisz się na wizytę

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

dr n. med. Jolanta Perkowska /alergolog/

dr n. med. Jolanta Perkowska - internista, alergolog z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno szpitalnej, w Klinice Chorób Infekcyjnych i Alergologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, jak również w przyklinicznej poradni alergologicznej. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu astmy oskrzelowej, pokrzywki przewlekłej, atopowego zapalenia skóry jak również alergii kontaktowej. Posiada doświadczenie w leczeniu biologicznym astmy oskrzelowej i przewlekłej pokrzywki. Prowadzi odczulanie iniekcyjne i podjęzykowe, przedsezonowe i całoroczne. Stopień doktora nauk medycznych uzyskała na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej oceny wpływu nadwrażliwości na NLPZ na układ krążenia. Swoje umiejętności szkoliła na licznych kursach i konferencjach w Polsce i zagranicą. Jest autorką wielu publikacji i doniesień zjazdowych w zakresu alergologii. Przyjmuje dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia.

Zapisz się na wizytę

lek. med. Malgorzata Żółtowska

Lek.med. Małgorzata Żółtowska. Specjalista pediatra, alergolog. Z wieloletnim doświadczeniem w zakresie lecznictwa szpitalnego w Klinice Chorób Dziecięcych i Noworodkowych z Centrum Alergologii MSWiA w Warszawie. Prowadzi odczulanie, zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wieku dziecięcego oraz alergii u dzieci i dorosłych ze szczególnym uwzględnieniem alergii pokarmowej, chorób skóry oraz astmy oskrzelowej. .

Zapisz się na wizytę

lek. Małgorzata Makowska

prof. Bolesław Samoliński

Specjalista pediatrii, alergolog. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zarówno w opiece ambulatoryjnej, przyjmując m.in. w przyszpitalnej Poradni Alergologicznej CSK UCK Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, jak i w zakresie lecznictwa szpitalnego, pracując w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego UCK Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych, zwłaszcza u dzieci - takich jak: alergiczny nieżyt nosa, atopowe zapalenie skóry, astma, alergia pokarmowa, pokrzywka oraz prowadzeniem odczulania metodą podjęzykową i podskórną. Jest autorką publikacji o tematyce alergologicznej i pediatrycznej w czasopismach medycznych. Swoją wiedzę stale pogłębia uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach. Członkini Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz międzynarodowej Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej (EAACI). Przyjmuje dorosłych i dzieci w każdym wieku.

Zapisz się na wizytę